سلام دوستان ایمان خلج هستم 

شما الان در این صفحه هستید تا من را بهتر بشناسید پس بگذارید تا خودم را اینگونه معرفی کنم. اسم کامل من ایمان نفر خلج هست.فارغ التحصیل معماری.24 ساله .ساکن تهران.عاشق کامپیوتر.این عشق از کودکی همراه من بود دقیق تر بخواهم بگویم از وقتی که تمام وقت مرا بازی های کامپیوتری پر میکردند.
وقتی سال 91 اولین بار با یک نرم افزار 3d اشنا شدم )sketchup( باعث یه اتفاق بزرگ در من شد. از آن روز دیگر نمیتوانستم جلوخود را بگیرم که دست از کار با آن بردارم.اینقدر کار کردم تا خیلی زود به یک حرفه ای sketchup  شدم.بعد از آن چند نرم افزار سه بعدی دیگر مثل راینو و گرس هاپر را هم تست کردم تا امروز که نرم افزار اصلی من 3dmax-vray است.اغلب اوقات در تنهایی کار یکنم چرا که معتقدم تنهایی ذهن را خلاق تر و فعال تر میکند.

تا الان با خصوصیات شخصی من اشنا شدی ولی قطعا اینجا نیستی که سیر تا پیار زندگی شخصی من را بخوانی.دوست داری درمورد کارم و روش های موفقیتم در این زمینه بیشتر بدانی؟ میخواهی بدانی به قول معروف راز موفقیتم چیست؟

جواب من سادست; هیچ رازی در کار نیست.

اکثر افراد فکر میکنند من در کارم روش هایی دارم که آن هارا پنهان میکنم. درکت میکنم من هم وقتی 5 سال پیش به کار افراد حرفه ای نگاه میکردم مطمئن بودم آن ها چیزهایی میدانند که به کسی نگفته اند وگرنه چه طور اینقدر حرفه ای هستند؟؟!!

واقعیت را بخواهید اوایل فکر میکردم کار سختی هست حرفه ای شدن.اما به مرور فهمیدم سخت ترین قسمت دسترسی به اطلاعاتی است که ذهن مرا باز کند و مرا در مسیر درست قرار دهد.بعد از آن تصمیم گرفتم تلاشم را چندبرابر کنم و به جایگاهی که قبلا ارزویم بود برسم.اینهارا گفتم که بدانی یک شبه به اینجا نرسیده­ام.اگر فکر میکنی میتوانی یک شب به اینجا رسید پیشنهاد میکنم دست از این کار بکشی و به دنبال گنج بروی.

اگر دنبال یک راه سریع برای حرفه ای شدن هستی بازهم کمکی از من ساخته نیست

قصد ندارم محصولم را تبلیغ کنم یا چیزی به تو بفروشم به همین دلیل گفتم که ره صد ساله به یک شب نتوان رفتن.

کافی است یک نگاه به گروه های تلگرامت بندازی، گروه هایی که برای یادگیری نرم افزار تشکیل شدن و به تو نوید حرفه ای ترین راه را میدهند. اما ایا واقعا حرفه ای ترین  راه ممکن را به تو نشان می دهند؟!

احتمالا نه و یا اگر هم جواب بدهد احتمالا تورا یک یا دو پله کوچک به اهدافت نزدیک میکند.اگر فکر میکنی یک یا دو پله و پیشرفت اندک در این زمینه تو را ارتیست میکند یعنی درک درستی از دنیای هنرهای سه بعدی نداری و نمیدانی اصلا چرا این دنیا خلق شده است.

به نظر من این فقط وقت تلف کردن است به جای آن میتوانی بروی و دنبال گنج بگردی ،شاید بخت با تو یار بود و همه چیز تغییر کرد.

اگر نمیخواهی به عنوان یک ارتیست شناخته شوی قطعا من نمیتوانم کمکت کنم

برای اینکه بتوانم تجربیاتم را به منتقل کنم باید ابتدا با تو صادق باشم .قطعا من میتوانم به تو کمک کنم و تورا جزو شناخته شده ترین افراد این حوزه قرار بدهم اما باید بدانی که هیچ چیز سریع و اسان امکان پذیر نیست.افراد مبتدی فکر میکنند همه چیز سریع و اسان است اما اگر با فرد حرفه ای صحبت کنی یا درمورد آن ها مطالعه کنی میبینی که برای رسیدن به جایگاه فعلیشان زحمات زیادی کشیده اند.میتوانی با چند نمونه از این افراد در بخش مقالات اشنا شوی.

قطعا انتخاب من هم افرادی هستند که حاضرند برای تغییر ،فداکاری کنند.صادقانه میگویم:“آسان و سریع با اموزش های من ممکن نیست”

اگر هنوز این متن را میخوانی یعنی میتوانیم روی هم حساب کنیم.حالا میتوانی انتظاراتی از من داشته باشی

  • اینکه بخواهی یادبگیری که چطور با یک سیستم درست و استراتژی اصولی وارد عرصه cgi بشوی
  • اینکه بخواهی کمکت کنم تا تصاویری خلق کنی تا واقعیت را به چالش بکشی
  • بخواهی کیفیتی را ارئه کنی که برای کار با تو وقت قبلی بگیرند
  • بخواهی با محصولاتم اشنا بشوی

قطعا من هم مثل شما برای ادامه زندگی و گرفتن چیزهایی مثل ماشین و خانه و… نیاز به درامد دارم و این درامد از طریق فروش محصولاتم هست اما من این چیزها را به بهای گول زدن افراد و یا دروغ گویی بدست نمی اورم بلکه محصولاتی را تولید میکنم که تو با استفاده از آن ها میتوانی زندگی خود را دگرگون کنی.

استراتژی من خیلی سادست.من چندین اموزش رایگان برای شما ساخته ام که میتوانی آن هارا ببینی و نتیجه آن هارا در کارت با چشم خودت مشاهده کنی . بعد از آن برای اطلاعات بیشتر از محصولاتمان استفاده کنی.

فکر میکنی ایا محصولاتمان قابل اعتماد است؟

ساده ترین کاری که میتوانی بکنی اموزش هی رایگان من را ببینی و به صفحه نمونه کارها سری بزنی.اگر به نظرت انها مناسب نیستند قطعا محصول من هم مناسبت نخواهد بود و اگر انهارا پسندیدی میتوانی مطمئن باشی که محصول من باعث پیشرفت بزرگی در کارهایت خواهد شد.

همانطور که دیدی من چندین کار موفق و منتشر شده دارم.اما نمیخواهم صرف این نمونه کارها به من اعتماد کنی . هدف من اینست که تو زمانی از محصولات من استفاده کنی که با اراده کامل اماده پیشرفت و تغییر در دنیای هنری خود و بخواهی از نتیجه کارت مطمئن باشی